Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Naponta 2,5...

Mitől lehet ez? Naponta 2,5 liter folyadékot megiszok és mégis van olyan, hogy naponta csak háromszor kell pisilnem! A folyadék tea!

Figyelt kérdés
Ez baj? Mi lehet a probléma? Milyen orvoshoz forduljak ha ez nem természetes? 43/N
2010. márc. 28. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéntől függ! Ebből semmi problémád nem adódhat. Ha nem érzed úgy hogy túl kevés maga a kiadott mennyiség a bevitthez képest akkor nincs semmi gond!
2010. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Mérd a súlyodat. Ha nem növekszik, az azt jelenti, hogy nem marad rajtad a víz, vagyis háromszorra is ki tudod pisilni, amit ki kell. Ha nyugtalan vagy, nyugodtan keresd meg a háziorvost.
2010. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én arra gondolok, h túl sok víz van rajtam, mert elég telt vagyok annak ellenére, h idegi alapon kaja után mindig hasmenésem van és ez naponta akár kétszer is előfordul! A háziorvosom meg egy nagy paraszt a vérképem is rossz volt mégis mindenre azt mondta, hogy jó!
2010. márc. 29. 06:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sörözni akkor nem lesz ilyen problémád
2010. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!