Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elkezdek Béres cseppet...

Ha elkezdek Béres cseppet szedni, attól tényleg meghízhatok?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok!!
2014. szept. 23. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

attól hízol meg, ha olyan ételt eszel, ami hízlal.

Pl. kenyeret sokat, tésztát, lisztet, cukrot.


A vitaminok sokszor jó étvágyat csinálnak, de nem a melegszendvicshez kell akkor fordulni :)


Én már nem Béres cseppet szedek (suedtem sokáig), hanem nagyon sok B vitamint - ezekre is mondják, hogy hizlalnak - egyáltalán nem hizlalnak, ha az étvágyat nem csokikkal és szendvicsekkel reagálod le.

2014. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nagy étvágyat okoz, a bevitt ételtől hízol.
2014. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Úgy ahogy írták, oda kell figyelni az étrendre és a mozgásra akkor nyugodtan szedheted, maga a csepp nem hizlal. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de én biztatnálak a természetes vitaminok célirányos bevitelére is, ne csak a cseppekre támaszkodj, az csak egy kis kiegészítő legyen.
2014. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb étvágyad lesz tőle:)
2014. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor hízol ha tartósan magas kalóriapluszba kerülsz vagyis tobb energiat viszel be mint amennyit elhasznalsz.


Egy cseppben nincs tapanyag.

2014. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igazából a Béres csepp csak egy próba lenne mert a suli miatt nagyon hamar lefárafok és anyukám már vagy 1000 féle immunerősítőt tukmált rám! Nagyon kedvesek vagytok,igyekszem megfogadni a tanácsaitok 😊😘
2014. szept. 23. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább valami multivitamin kéne neked...Scitec,Biotech vagy Lenkei.

Az jo a faradtsag ellen.

2014. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!