Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Béres László milyen...

Dr. Béres László milyen orvos? Meghallgatja az embert? PCOS-hoz mennyire ért?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat,nagyon várom!
2012. márc. 5. 13:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Magánba dicsérik, de nálunk itt SZTK-ban van és szörnyűűűűűű.
2012. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen,én is már mindenféle véleményt olvastam róla.Már fogalmam sincs,mit gondoljak,van,aki agyba-főbe dicséri és van,aki csak rosszat tud mondani,de így már világos,hogy miért is.

Úgy látszik ő is az a típusú orvos,aki csak pénzért kedves az emberrel.:S

Igazából én a magánrendelésére mennék,de nagyon félek,hogy nem fog válaszolni a kérdéseimre...stb.vagy ,hogy flegma lesz.:(


hát gondolkodom még...

és megkérdezhetem,hogy Te egyébként nőgyógyászati problémával fordultál hozzá,vagy endokrinológiaival?

2012. márc. 5. 13:43
 3/23 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati problémával. Elmentem hozzá, hogy állandóan görcsölök, akkor is, amikor nem kéne. Felirt valami port, erre attól meg nem jött meg 40 napig.
2012. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Na akkor olyan lehet mint a ffi nőgyógyászok nagy többsége,

SzTK-ban pokróc, azért, hogy terelje az ember lányát a "fizetősbe".

2012. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Értem...:(

hát igen,szomorú dolog ez,én is jártam már olyan orvosnál,aki itt az sztk-ban rám se hederített és közben meg gusztustalan módon tolta elém magánrendelőjének a kártyáját.

2012. márc. 5. 14:04
 6/23 anonim ***** válasza:
nem értem én ezeket a dokikat.. én is sok kártyát kapok, hogy menjek magánrendelésre, de nyilván csak olyanhoz megyek, aki sztk-ban is körbeugrált, és megnyerő volt. innen van fogorvosom is, bőrgyógyászom, stb.. úgy tűnik az orvosin nem tanítják az üzletpolitikát :D fura, hogy már annak örülök, hogy sztk-n nem harapják le a fejem. legutóbb egy sebésznek örültem így, karácsonyi lábtöréskor, a doki már 60 felett volt, nagyon értette a dolgát, és csövesnek tűnő páciensekhez is kirohangált, hogy amig vár, hogy tegye a lábát a székre, stb. hát majdnem megkönnyeztem, pedig ez lenne a természetes.
2012. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, de ha "sztk-ban is körbeugrált, és megnyerő volt", akkor minek mész magánba??
2012. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Telesen egyet értek az utolsó előtti válaszolóval,hihetetlen,hogy hova fajul a világ...
2012. márc. 5. 16:34
 9/23 anonim ***** válasza:
mert van, ahol több hónap a várakozási idő, pl. bőrgyógyászat! magánrendelőben pedig nem.
2012. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én a magánrendelőjében voltam,nem volt valami segítőkész,és elég bunkó is volt... több kérddésem volt,de ugyanazt hajtogatta csak...
2012. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!