Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális vaginosis, elkapha...

Bakteriális vaginosis, elkaphatja a párom?

Figyelt kérdés
A parom nemreg jelezte, hogy nezessem meg magam, mert a péeniszen a makk korul kicsi feher holyagok jelentek meg neki. O gombara gondol amit tolem kaphatott el, viszont nekem nincs gombara utalo tuneteim....semmi...meg nem tud fogadni a dokim, de jol ismerem es elbeszelgettem vele, igy elsore azt mondta h szerinte bakteriális vaginosis aminek a tunete csak az erosebb folyas, de ezt nem szoktak a gombas fertozesek koze sorolni. a lenyeg h a parom ezt kapta el amitol olyanok a tunetei? vagy lehet o adott at valamit? ezt mar nem kerdeztem szemelyes okok miatt a dokitol, a velemenyetekre vagyok kivancsi
2014. szept. 23. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha bakteriális, akkor fertőz. Hogy ki adta át kinek, az nem fog kiderülni valószínűleg soha, de ha mindketten kikezelitek, nem fogjátok tovább adogatni egymásnak. Mivel neked tünetmentes, szerintem te adhattad át, mert bár a férfiaknál is fertőzhet feltűnés nélkül, de általában akkor úgy is marad, nem lesz egyszer csak a semmitől mégis tünete.
2014. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!