Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkaphatja a szobacicánk...

Elkaphatja a szobacicánk tőlünk a megfázásos, vírusos, vagy bakteriális betegséget?

Figyelt kérdés
Mostanság gyakran vagyunk betegek a férjemmel, kislányunk ősztől bölcsis, és szinte minden héten hazahoz valami újkeletű vírust, amit mi sokkal durvábban élük meg. Nála csak kicsi nátha, vagy kis köhögés, mi meg haldoklunk hetekig, antibiotikum, hasonlók... Ma este a cicánk is sokat tüszögött, lehet, hogy elkapta? Macskanátha ellen van oltása, az nem lehet.
2010. febr. 25. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valamit elkapott,a macskáknál egy emberi nátha erősebben hat.Járj utána a tüsszögés okának!
2010. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló! Ezek szerint nem csak én szenvedek különböző intenzitású vírusoktól. Az egyiktől a torkom a fáj, a másiktól a végtagjaim, a harmadiktól hányingerem van, a negyediktől a fejem fáj. Elegem van már ezekből, és nem tudok ellene semmit tenni. Nekem nem a cicám tüszköl, hanem a puli kutyám. Hát erre már én sem tudok mit mondani:)
2010. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a humán influenzavírusok egyes törzsei megbetegíthetik a macskát is.
2010. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!