Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett terhes...

Fogamzásgátló mellett terhes lennék?

Figyelt kérdés

3 hónapja szedek gyógyszert, soha nem volt se hasmenés, se hányás, kb. félóra volt a legnagyobb eltérés a bevételeknél, az is csak 3x.


Az elmúlt napokban a következőket tapasztaltam:

-megnövekedett mellek,

-szűkebb, érzékenyebb hüvely (ugyanúgy rá voltam hangolódva a szexre, sőt 1hétig nem láttuk egymást, így mégjobban),

-ételektől hasi görcs, zuborgás, vagy hányinger

-szédülés

-haspuffadás, de nem a gyomromnál, hanem a köldököm alatt (a méhemnél)

-hasfájás, ami a menstruációs görcsökhöz hasonlít

-gyorsabb anyagcsere


Eddig mindig megjött rendesen, bár kevesebb volt és nem fájt a hasam, de a gyógyszerre fogtam. Most van a szünet, a 3. napon vagyok, és még nem jött meg. Nyilván a teszt a legmegbízhatóbb válaszadó az orvos után, de azt csak holnap vagy holnap után tudok venni, addig itt várok választ.

Ja, nem tudom, hogy ez számít-e, de be tudom húzni a hasam, hogy szép lapos legyen, minden kellemetlen érzés nélkül.

23N


2014. szept. 23. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted a gyógyszert és nem szedtél mellette semmilyen antibiotikumot, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél.
2014. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bizonyos antibiotikumok rontják a tabletta hatását (pl.a zinnatra rá is van írva)

egy kimaradt tabletta okozhat már bajt, de pár óra csúszás nem nagyon.


lehet, hogy a tünetek pont a tabletta miatt vannak, most állt át a szervezeted.


fura viszont,hogy nem jön meg,mert a tabletták mellett elvileg megvonásos vérzésnek kell jelentkeznie.


egy tesztet megér a dolog... a játszótéren van egy anyuka, aki gyógyszer mellett lett terhes, nála sem volt semmi "baki". előfordulhat. ez a statisztikai 0,1%...

2014. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megjött, rendes erősségű volt, viszont csak 1 napig tartott. Így nem is vettem tesztet. Régen nekem 4 nap volt, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, elsőre nagyon sötét, alvadt volt, utána normális, most pedig 1 napos. (megjött éjszaka, majd következő éjszaka már semmi nem volt)

Ez normális? Mármint, a gyógyszertől lehet ennyire rövid, vagy ez is lehet terhesség jele?

Egyébként paranoiás vagyok minden betegséggel, szóval simán lehet, ezt is beképzelem:D

2014. szept. 26. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!