Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esély terhességre HSG után?

Esély terhességre HSG után?

Figyelt kérdés
Tegnap volt petevezeték átfuvásom minden rendben de nagyon vacakul vagyok.Más is volt így?Lehetek terhes vagy kell az imszemináció?

2014. szept. 26. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én HSG után lettem terhes, pedig nagyon kicsi volt rá az esély. Sajnos elvetéltem, de neked kívánom a legjobbakat, remélem segített.
2014. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Te is rosszul voltál utánna mert én azota is.
2014. szept. 27. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy rosszul vagy? fizikai fájdalmad van, vagy nem lehet, hogy csak lelkileg viselt meg a vizsgálat? Mert ettől elég sokan paráznak, pedig nem lehet semmilyen utóhatása. Én előtte voltam rosszul, mert annyian rossz élményekről számoltak be mások, hogy a végén már úgy éreztem magam, mint akit kivégezni visznek, majd elájultam mire odaértem. Végül meglepődtem, hogy milyen könnyen ment és vigyorgó arccal jöttem ki, hogy túl vagyok rajta. Semmi rosszullét nem volt utána.
2014. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem azota is fáj oda lent méhem és a többi.Sokszor görcsölök is.Emelni nembirok.Fizikai munkát végzek de alig birom a 11 órát.
2014. szept. 30. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez normális-e ennyi idő után, szerintem jobb ha megkérdezed a nőgyógyászt. És ha babát akarsz, nem lesz jó neked a 11 óra fizikai munka, de gondolom nincs jelenleg más választásod.
2014. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!