Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még normális hajhullásnak...

Ez még normális hajhullásnak számít?

Figyelt kérdés

Hosszú egyenes hajam van, naponta egyszer max kétszer fésülöm ki. Eddig nem vettem észre, hogy hullana, épp ezért nem is figyeltem, épp mennyit találok a lefolyóban, fésűben. Mosás közben négy-öt szál szokott a kezemben maradni, a többit utána szedem össze a kádban, lefolyóban.

Tegnap új sampont teszteltem (Alverde Szőke), és nagyon ráparáztam, hogy minden téren megfeleljen. Direkt simogattam a hajam mosásnál, nem marad e több szál a kezemben, számoltam, etc. 20 szál maradt a kezemben mosás során, de öblítés után a kádban vagy a lefolyóban semmi.

Kifésülésnél a szokásos mennyiség, szárításnál semmi, reggelre a párnán semmi, fésülködésnél a szokásos.

Már kezdtem megnyugodni, de azért még utánanéztem a témának, és sok helyen hallani, hogy sampon miatt hullhat a haj. Egy teljesen natúr termék miatt is? Ráadásul egy mosás után?


Vagy csak azok a szálak maradtak a kezemben mosás után, ami öblítéskor a lefolyóban köt ki? Ugyanis öblítéskor nem hullott semennyi.


21l


2014. szept. 26. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven normális, ne aggódj.
2014. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!