Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 évesnek szivacsos melltartó?

11 évesnek szivacsos melltartó?

Figyelt kérdés
Nem ilyen push upra gondoltam. Csak ilyen kis csipkés melltartóra amiben csak egy kis vékony (fél cm se) szivacs meg merevítő..

2014. szept. 28. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó az, én pl. nem is szeretem a nem szivacsosat, mert ha hideg van átlátszik a bimbóm :D
2014. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyermekruházati boltokban általában lehet kapni olyat amit mondasz. Csipke nélkül pamutból láttam vékony szivaccsal, de olyan kapcsokkal mint egy felnőtt melltartó.

Sajnos a suliban egy lány elkezdi és a többi kevesebbnek érzi magát enélkül.

Ha van felétek Intimissimi bolt ott is szét lehet nézni. Elvileg felnőtt nőknek készülnek melltartók, de szerintem a B kosár a legnagyobb náluk, akkor is ha azt C-nek hívják. Leginkább teljesen kislányosan egyenes nőkre való melltartót lehet kapni tőlük. Lehet hogy találsz kislánynak valót is köztük.

2014. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én olyat 12 évesen hordtam először mert előbb nem kaptam ( :( ) de szerintem nem kortól függ nincs vele semmi baj:)
2014. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ilyenkor toppot szoktak hordani nekem a lányom is azt hordott nincs csattja olyan mint egy melltartó van kevés szivaccsal is meg többel is csak nincs benne merevítő és nem kapcsos csak belebújós
2014. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!