Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majdnem minden alkalommal, a...

Majdnem minden alkalommal, a szeretkezés utáni nap először pokoli fájdalmat érzek a hüvelyemben, pár órára rá pedig már a vizeletem is rettenetesen csíp. Mit javasoltok, hogy kerülhetném el?

Figyelt kérdés
Eddig minden alkalommal orvoshoz mentem, kaptam gyógyszert is és kúpot is, amitől mindig elmúlt, de mindig újra ismétlődött. Csináltattam vizelet és hüvelyváladék kitenyésztést is, és egyikben sem találtak semmit, és a nőgyógyász sem lát heveny gyulladást. Latex mentes óvszerrel védekezünk.

2014. szept. 29. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Szeretkezés után irrigálj és pisilj, mosakodj meg, valamint tegyél fel egy fél probiotikumos kúpot.
2014. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem túl durva a párod? Ne nevessetek ki, nekem is volt ilyen egyszer, mikor nagyon durván mélyre felnyomta, másnap ugyaez volt velem is. Utána nem csinált többet ilyet, szóval nekem se volt ilyenem többet.
2014. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem túl durva, és pisilni is mindig kiszoktam menni utána, mert ezt már több helyen is olvastam, hogy kell, és ennek ellenére is elő szokott jönni a baj másnapra. Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valaki járt már hasonló cipőben, és rájött a megoldásra, kérem ossza meg velem!
2014. okt. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!