Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet kisbabam ezek utan?...

Lehet kisbabam ezek utan? SOS! 18/l

Figyelt kérdés

3 Honapja p3at es ascus asc-t allapitottak meg.Vagyis bizonytalanul megitelheto koros sejtek.

Kaptam gyulladascsokkentot de nem hasznalt.Most voltam kontrollon es megint p3 viszont a Colposcop-ot nem mondtak el.Holnap megyek vissza delelott de nagyon felek.Lehez egy esetleges konizacio utan babam majd?Mert ugyhallottam hogy konizaciot vegeznek 2 p3as lelet utan.Nagyon szeretnek kisbabat a kesobbiekben.Elsem tudnam kepzelni a jovomet ugy hogy nem lehet... Szerintetek?!


2014. szept. 30. 07:32
 1/4 anonim válasza:
Ezt egy orvostól kellene megkérdezned. Majd írd meg, hogy mit mondott!
2014. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyobb gond van, azaz méhnyakrák, akkor se ijedj meg. Annyit érdemes tudni erről, hogy a méhnyakban található kóros sejtek csak a kiinduló sejtet támadják. Azaz ha megműtenek, és eltávolítják a méhnyak egy részét, a probléma megszűnik. Ennek nincsenek áttétei, azaz egy későbbi gyermekvállalásra nincs hatása.


Ugyanúgy teherbe fogsz tudni esni, ugyanúgy ki fogod tudni hordani a babát. Mivel csak P3 nagy baj nem lehet. Vannak ismerőseim, akik több babát is szültek a műtétük óta.

Ne aggódj, nem lesz baj. Valamint ez a fajta megbetegedés, ha időben felismerik mint nálad, akkor 100 %-ban gyógyítható.

2014. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző nagyon jól mondta, nem tudok hozzátenni semmit, csak azt hogy a családban is volt ilyen és 2 baba született utána.
2014. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet kisbabád ezek után is, akár műtét után is.
2014. okt. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!