Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beszéltem a szüleimmel és nem...

Beszéltem a szüleimmel és nem engedik tovább a fogyókúrát. A sportot meg mindent engednek de azt nem hogy éheztessem magam. Fogadjam meg a tanácsukat? De viszont Akkorseem tudom elfogadni magam. Mit tegyek? Magam elfogad

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A szüleidnek van igaza. Hallgass rájuk.
2014. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

még jó, hogy nem engedik, hogy éheztesd magad, mellesleg az éhezés nem fogyókúra


kép? adataid?

2014. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Még jó, hogy nem engedik, hogy éhezz, legyél már eszednél! Igazuk van, az koplalás nem fogyókúra, hanem sorvadás...

Normális ételeket kell enni, változatosan kell étkezni, nem csak szénhidrátot enni!

2014. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem engednek semmi féle fogyókúrát de viszont tudnátok nekem olyan ételeket mondani amiben nincs sok kaloria és nem hizom tőle?
2014. szept. 30. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen normális ételt ehetsz, csak nyilván nem 3 kondérral.

Megeheted a pörköltöt, a krumpli- és tésztaféléket is, a levesek különösen fontosak, csak nem úgy, hogy egész nap azt eszed. Legyen az étrendedben fehérje, zöldségek, gyümölcsök.

Ha sportolsz, akkor főleg enned kell, mert nem tud a szervezeted miből izmot csinálni.

2014. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De a legegyszerűbb, ha nem eszel bolti fehér liszttel készült pékterméket, mert abba minden sz.rt beletesznek.

Házi süteményt ugyanúgy ehetsz, mert azt gondolom Anyukád csinálja és 2-3 szelet sütitől még soha-senki nem hízott el.

2014. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És kB miből mennyit ehetek? Esetleg valaki nemtudna nekem egy étrendet mondani amiben mindent ehetek csak mértékkel vagy ilyesmit?
2014. okt. 1. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mennyit? Ebédkor eszel egy tányét levest meg egy tényér másodikat és ennyi. Rendes tányérnyit, hogy jóllakj tőle és legyen miből a szervezetednek építkeznie, szóval nem fél merőkanálnyit. De nem is kell háromszor szedni mindenből.

Reggelire pl. szendvics, tojásos kaja, müzli.

Vacsira saláta esetleg.

Napközben nasizni lehet gyümölcsöt, házi süteményt.

Nem kell dekázni, meg a tésztaszemeket számolgatni, mert az hüyeség.

Ha normálisan eszel és mellette sportolsz, lesz izmod és energiád, így el tudod tüntetni az esetleges zsírpárnákat, de a meglévő izmod nem sorvad el, nem leszel csont és bőr.

2014. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne fogyékúrázz, egészségtelen... Ha nem kap elég táplálékot a tested, akkor saját magát kezdi el felemészteni...
2016. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!