Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anyagcsere gyorsasága...

Az anyagcsere gyorsasága befolyásolja a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Itt gyik-en már mindenfélét olvastam, valaki azt mondja, hogy a vékonyság titka a gyors anyagcsere, valaki azt, hogy a 2 dolog egyáltalán nem befolyásolja egymást és ilyen véleménnyel is találkoztam már:

"Ez egy régi tévhit, akik gyorsan híznak, azoknak gyors az anyagcseréjük, gyorsan eljuttatja a tápanyagokat a zsírsejtekhez."


Most akkor mi van? Csak olyanok írjanak, akik biztosak a válaszukban, mert már elegem van a találgatásokból. :)


2014. aug. 2. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem okoskodni akarok, de egy betegseg peldaval rukkolnek elo, ami lehet magaban rejti a valaszt: pajzsmirigy tulmukodes: anyagcsere fokozodik, az erintettek nagy resze lefogy, vagy keptelen hizni stb. szar tunetek. Pajzsmirigy alulmukodes: anyagcsere lassul, hizasra igencsak hajlamosak. Ez elgondolkodtato teny, talan valamit segitett neked
2014. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En olyan vagyok, hogy akarmennyit eszem, nem hizom, vagy nagyon nehezen, anyum is ilyen, de nem vagyunk paizsmirigy betegek, csak gyorsabb az anyagcserenk gyarilag, ebbol arra kovetkeztetek, hogy konnyebben megy a fogyokura a gyorsabb anyagcsere mellett, vegre sikerult kinyognom
2014. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!