Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » En mindenhol szőrös vagyok!...

En mindenhol szőrös vagyok! Ti mivel szeditek es milyen időközönként? Pls!

Figyelt kérdés
Mindenhol csupa szor vagyok. Es ne nevessetek ki. A seggem,a hasam,a combom. Ez nem hiszem h normalis dolog ,foleg Ennyire. Mit használtok ? Mennyi ideig birja a simaságát ?nyáron neztem a nok lábát es valakinek egyaltalan egy kis pihe sem volt. :(
2014. szept. 30. 20:38
 1/8 anonim válasza:
én borotvával megoldom, naponta zuhizásnál meglehet csinálni 5-10 perc alatt mindent :)
2014. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiatalkorú vagy vagy már felnőtt?
2014. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzet, én borotvát használok, ha pedig nagyon sok időm van, akkor epilátort. Ami nekem kényes rész: a nyakam, a combom, a mellkasomon két pici csík, plusz a hasamon a köldökömig egy csík.

Uzsgyi az endokrinológushoz. Nem bánt, nem harap, kicsit ciki elmondani, de higgy nekem, nagyon sok nő szenved ettől. Nem te leszel az első ilyen esete a dokinak, eredményesen lehet kezelni. :)

Ha érdekel, priviben tudok jó dokit mondani. :)

2014. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is naponta borotvalom magam amit mar marhára unok es ki vagyok akadva mar . 25 eves vagyok es szülés ota megy ez a dolog. Mit csinalnak endokrinologian ? Adnak gyógyszert v vmit ra ?
2014. szept. 30. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az elsőt nagyon megnézném zuhanyzás közben. Mindenhol 5-10 perc alatt. Nem jó ha ez napi rutin. Én azt mondom gyanta.
2014. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Vérvétel, és attól függően vizsgálatok. Általában gyógyszerrel kezelik. De tényleg ne félj elmenni.
2014. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Aranyosak vagytok h segitettetek!
2014. okt. 1. 07:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szinte mindenhol,de nekem csak a borotva jó,mástól nagyon csúnya leszek.Nyáron minden nap borotválok a látható helyeken,a simaság pár óráig tart,utána már tüsis vagyok.
2014. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!