Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél éve folyamatosan...

Másfél éve folyamatosan visszatérő, de más-más időközönként jelentkező szúrást érzek a bal mellemben. Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Általában egy pillanat alatt jön, teljesen váratlanul, van hogy pl csak ülök, teljesen nyugodt állapotban, olvasok egy könyvet és akkor egyszer csak a bal mellemben érzek egy éles szúrást, van, hogy ilyenkor hirtelen odakapok és megnyomom azt a pontot, ami szúr...ettől hirtelen émelyegni kezdek, elkap a hányinger, rosszul leszek. Anyám azt mondja, biztos rosszul mozdultam, vagy elakadt a levegőm... Van, hogy sétálás közben jön a szúrás, de van hogy csak ülök, mozdulatlanul, szóval nem hiszem, hogy erről lenne szó. És nem bent fáj a mellkasomban, hanem a mellem. Van, hogy hónapokig nem érzem, aztán hirtelen csak úgy jön. Voltam a nőgyógyászomnál, az megtapizta a mellem, és közölte hogy nincs semmi bajom. Csak nagyon "mirigyes" a mellem vagy valami ilyesmi (az első nőgyógyászom akihez mentem ezzel a panasszal, az csak kinevetett és nem csinált semmit). Nem vagyok az a betegeskedős fajta, nem rohangálok orvoshoz gyakran, csak ha érzem, hogy most tényleg kell. De ezzel a szúrással nem tudok mit kezdeni, ha mondom valakinek, mindenki úgy csinál mintha csak beképzelném, de én tudom, hogy valós, mert érzem a fájdalmat és a rosszullétet. Tud valaki bármit mondani erről? Tapasztalt ilyen tünetet már valaki?

2014. júl. 14. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak hasonlót tapasztaltam, hogy beszúr nekem is néha és magától elmúlik, de nem leszek rosszul és nem émelygek. Én hallotam olyat, hogy a rossz tartástól és nekem a védőnő megállapította, hogy hanyag tartásom van, szóval szerintem nekem attól szokott.
2015. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!