Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kezd el szúrni a petefés...

Miért kezd el szúrni a petefészkem sportolásnál?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult, hogy elmegyek futni, vagy valamilyen ugrálós sportot csinálok, és egyszercsak belehasít a fájdalom a petefészkembe (talán a balba mindig, de ebben nem vagyok biztos). Ma akkor kezdett el így szúrni, amikor edzés közben ittam vizet. Lehet, hogy kicsit sokat ittam, meg hideg is volt. Ilyenkor abba kell hagynom, mert próbálom folytatni, de akkora fájdalom ez, hogy muszáj megállnom. És semmi nem segít, csak ha várok. Ha utána újra ugrálni vagy futni kezdek, elkezdi sokszor megint. Olyan érzés, mintha kést forgatnának benne. Elképesztően fáj.

Ha nem sportolok éppen, akkor sosem fáj. Sport közben sem mindig, csak az ivással látok valami összefüggést. Már 2 hónapja nem kezdte ezt el, ma megint. A menstruációm rendszeres és nincs vele gond. Mi lehet ez?



2014. okt. 1. 01:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma vettem észre, hogy épp peteérésem van, valószínűleg ezért volt ez tegnap. Így már normális?
2014. okt. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!