Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor elvetéltem a bal...

Klaki kérdése:

Amikor elvetéltem a bal petefészkem begörcsölt és azóta is fáj a petefészkem, úgy mint ha csavargatnák és lehatol a combomig. Az orvos nem lát semmit UH-on. A 2. vetélésemnél találtak egy kis cisztát a jobb petefben, de nekem még is a bal fáj. Miért?

Figyelt kérdés
Az orvosnak mondtam, hogy szinte szüntelenül fáj, de ő csak a diétával volt elfoglalva. Mitől lehet?

2014. okt. 1. 11:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg másik orvossal. Tippelgethetünk, de ha erős fájdalmaid vannak, én a helyedben nem kockáztatnék. Ha az uh-n nem látni semmit, lehet, elküldenek laparoszkópiára.
2014. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ! De amúgy nincsenek nagy fájdalmaim csak eléggé kellemetlen inkább.
2014. okt. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!