Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészek gyulladás?...

Ez lehet petefészek gyulladás? Fáj az alhasam jobb oldalt, de ha állok vagy fekszek nem, csak bizonyos mozdulatoknál meg ha lehajolok. Az orvos azt mondta nem vakbél és a vizeletemmel sem volt semmi gond. Lehet hogy csak meghúztam?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

lehetséges, h meghúztad, de gyulladás is előfordulhat

nézesd meg magad a nőgyógyászoddal :)


(nekem pl mikor petefészek gyulladásom volt csak akkor fájt bal oldalt, mikor nyújtózkodtam)

2014. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is jobb oldalt alul fáj a hasam, már v 4-5 napja, de nekem mondjuk folyamatosan.. ha úgy mozdulok akkor kicsit mégjobban. A háziorvosom megvizsgált, megnyomkodta a hasam azt mondta nem vakbél gyulladás, és hogy ez valószínűleg petefészek, vagy petevezeték gyulladás lesz. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de eléggé félek:S:)
2014. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!