Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 vagyok és nagyon rendszerte...

12 vagyok és nagyon rendszertelen a menstruációm. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van hogy csak egy hét van a kettő vérzés között és tizenpár napokig is eltart+az utóbbi időben néha csomós alvadt vér távozik a hüvelyemből. Ez mitől lehet? Nem szeretnék orvoshoz menni. Anyu nem tud róla. Ciki erről beszélni. FÉLEK.

2014. okt. 1. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukáddal nem lenne ciki erről beszélni pont.
2014. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen még nem biztos, hogy baj.. Viszont anyudnak tényleg tudnia kell róla!
2014. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is így indult, volt hogy egy hónap is kimaradt, 10 napig tartott, és borzasztóan fájt. Elmondtam anyunak elvitt orvoshoz, aki azt mondta, normális, hogy az elején ilyen és hogy ne aggodjak rendesen be fog állni. És igaza volt! mostmár teljesen rendben van a dolog.:) egyébként másokat is ismerek akiknek így indult. Szóval aggodalomra semmi ok, neked is be fog állni normálisan:) és tenyleg ne félj, anyuddal ilyesmiről nem ciki erről beszélni.:)
2014. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak nagyon szépen köszönöm! :D Megnyugodtam és most már nem stresszelek :) Nagyon köszönöm :) Sokat segítettél. Puszi :D
2014. okt. 1. 16:26
 5/7 anonim válasza:

Nagyon szívesen, örülök hogy tudtam segíteni.:)

Puszi neked is:D

2014. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első pár évben ez telejsen elfogadott,sok lány küszködik vele,tehát még nem kell egy pár évig emiatt félned.


Nekem 11 évesen jött meg,de rendszeresen meg volt,a baj az volt hogy igen sok napig tartott el 10-13 napig is akár,gondolj bele az első mensi napjától számoljuk a 21-28 napot tehát megjött mondjuk január 1-jén(ez eltartott január 13-áig)és utána épp hogy elmúlt már (mert január elsejéhez kell a 21-28 napot hozzá adni hogy kiszámold kb mikor fog ismét megjöni)megjött január 24.-én már meint,tehát volt 11 nap szabim ez alatt.


Nem kell ezzel orvoshoz menni még,nekem is sok alvadt vár jött ki és most is sokszor azért szeretem a betétet mert legalább az alvadt vér is távozik onnan.


Még csak most kezdtél mensturálni és még nem áll be teljesen normálisra a mensid.Nekem 2-3 évig igen sok napig eltartott a mensim majd folyamatosan csökkent.


A hosszú napok miatt,mert sokáig van mensid van az hogy csak pár napig nincs mensid.


Tehát a mensi elő napjához kell 21-18 napot adni,mert az első naptól számítva fog a következő mensi 21-28 napra megjöni.Ha neked sokáig van mensid akkor 1 hónapba akár 2 szeri is lehet mensid.

2014. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukád nélkül is elmehetsz orvoshoz szerintem, vannak női nőgyógyászok is, ha úgy könnyebb.

Keress rá a neten, biztos vannak akikhez sok korodbéli jár.

Ha van idősebb nővéred, idősebb barátnőd neki is szólhatsz.

De anyukáddal is beszélhetsz nyugodtan. Ebben semmi ciki, szégyellnivaló nincs.

2014. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!