Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen félek. Rákos...

Rettenetesen félek. Rákos vagyok?! 18/l SOS!

Figyelt kérdés

[link]


Nyáron voltam először aztán mondták hogy menjek vissza 3 hónap múlva.Visszamentem levették a mintát és ma kaptam meg...P3 és mellette van valami.Az micsoda?! Nem tudom elolvasi.Jövő héten megműtenek..konizáció és kaparás lesz..Rettenetesen félek.Főleg mert az orvos annyira furcsa volt..plusz az utobbi 3 hónapban a vérzésem teljesen fekete volt és csak 3 napig tartott...Segítsetek légyszi!

18/L


2014. okt. 1. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
ui: Nagyon fáj a méhem..és minden az egész hasam alul...Mióta megvizsgált ma. Megbolygathatta ott bent a dolgokat azért görcsölök? (1 hét múlva kell megjönnie)
2014. okt. 1. 17:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak a gyulladás miatt?
2014. okt. 1. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvos?Nem hiszem hogy rákos lennél,inkabb gyulladás. Fekete a menszesezd?Teljesen?Doki mit mond?Nekem holnap lesz nőgyógyászati műtétem..A konizáció mit jelent?
2014. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az orvos semmit nem mondott csak hogy "jó akkor ez egy műtét" Meg elmagyarázta mi fog történni műtét közben..

A konizáció amikor a méhnyak egy részét levágják és azt elküldik szövettanra hogy van e benne rákos sejt.

Azthiszem..

2014. okt. 1. 18:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen fekete volt igen
2014. okt. 1. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd a rákszűrés eredményéből kiderül. Nekem is volt egyszer P3 és kóros hám, kimetszették azt a részt, küldtek belőle rákszűrésre, de nem volt kóros dolog.
2014. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!