Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek rettenetesen, mitől...

Félek rettenetesen, mitől lehet, iszonyatos hajhullás?

Figyelt kérdés

20 éves leszek még csak, és az utóbbi időben nagyon hullik a hajam, de ilyen,mint ma,sose volt még! VAgy 200 szál kihullott, és ha csak összefogom a hajam és végighúzom kicsit a kezem rajta, rögtön kijön csomó szál!!!! egyszerűen nem marad abba :(( iszonyuan félek, nem akarok kopasz lenni :((

mitől lehet ez, mit tegyek?



2013. nov. 20. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos!!!!
2013. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, nezesd meg a pajzsmirigyed, vervelellel meg lehet állapotani hogy nincs-e alul- vagy túlműködésed. nekem is ez a bajom, kaptam rá gyógyszert, azota nem hullik a hajam, kevesebbet vagyok beteg stb.


18/L

2013. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is úgyan ez van!!!Tegnap jött meg a pajzsmirigy eredmènyem az orvos azt mondta tökéletes!!!Akkor mit lehet még a bajom???
2013. nov. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz! Nem az első válaszoló vagyok.
2013. nov. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem leszel kopasz, az biztos, ne izgulj.

A házi orvos tanácsát érdemes lenne kikérned.

2013. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se fogsz megkopaszodni, visszanő, ami kihullott.

Szerintem is menj el a házi dokihoz.

2013. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerektől hullott rettenetesen. szedek rá vitamint. visszanőtt. nem lett több mint eredetileg, de már nincsen 2 újnyi kopasz folt a fejem tetején a hajválasztékomnál.
2013. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borgyogyaszhoz menj,ne a hazidokihoz. Nem kell beutalo. Sok oka lehet, hormonalistol kezdve gombas fertozesig.
2013. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!