Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal mennyire lenne jó?...

Dorina90 kérdése:

Tamponnal mennyire lenne jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap AquaWorld-be mennénk az osztállyal, és csak én lehetek az, akinek előző nap jött meg.

Már nem mondhatom vissza (be lett fizetve, stb.), úgyhogy valami megoldás kellene.

Ha tampont raknék be, akkor használna? Vagy mondjuk ott a vízben lenne belőle baj? Az igazság az, hogy sosem használtam még tampont a hétköznapokban se, nemhogy vízben...

Hallottam még azt is, hogy citromlével el lehet tolni, de ez úgy néz ki, hogy már nem alkalmas, mivel már meg is jött, és nem előtte egy nappal kéne. (vagy mégis? tudna segíteni, legalább egy picit?)

Remélem érthetően fogalmaztam, a válaszokat előre is köszönöm szépen!

15/L



2014. okt. 2. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tamponnal jó, de még ma gyakorold!!! ne ott szenvedj az első felhelyezéssel és baj legyen
2014. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vegyél kis méretű tampont,és ne a leggagyibbat...hidd el meg sem érzed hogy ott van ;) és nem lehet belőle semmi gond...de talán beszélj erről anyukáddal is pár szót,biztosan szívesen segít :)
2014. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Hát, ezen a citromleves kitoláson nagyon röhögtem, honnan vetted ezt a hülyeséget? :'D

Tamponnal bemehetsz a vízbe, csak közvetlenül vízbemenetel előtt tett fel, illetve, ha erős a vérzésed kb. egy óra múlva ellenőrizd. Főleg, mert még nem használtál tampont, akkor először kicsivel kell próbálkozni. Mert mondhatom én azt, hogy a super mérettel tuti kibírnád végig, de kizárt, hogy azt elsőre fel tudnád tenni.

2014. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Ezt a citromlés hülyeséget felejtsd el, agyrákot kapok tőle, hogy mindenki azt hiszi, vannak csodamódszerek a tologatásra. Itt szögezzünk le: nincs. Maximum tabival, de a hormonháztartásoddal szórakozni ngyon nem szabad.


Na, a kérdésre válaszolva. Pont erre van a tampon. Fürdés előtt felraksz egy újat (otthon szépen előző nap ki tudod próbálni, nem egy nagy tudomány), ha hosszabb ideig nem vagy vízben, cseréld ki, mert a vizet is felszívja és nem valami gusztusos a klórozott víz odabent. Ha erős a vérzésed és még mozogsz is mellé, 2-3 óránként nem árt cserélni. Illetve muszáj is lesz. Előtte és utána meg nagyon alaposan moss kezet.

2014. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Ja és normált használj, ne minit, az szart se ér az első napokban. 15 évesen be kell férjen a normál méret.
2014. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pedig nekem működni szokott a citromlé dolog. :D De nyilván nem akkor mikor már megjött ez tény. Az első írta jól, még ma próbáld ki a tampont. És ne felejtsd el időben kicserélni, mert ha sokáig bent van, elég ciki helyzet lesz, ha átázol.
2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ob-t vegyél az a legjobb és ha vízbe mész vele, akkor gyakrabban kell cserélni, nehogy valami fertőzést kapj.
2014. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget!:)

A probléma az, hogy csak olyan normal van itthon (ob)..

Vásárolni már nemigen tudok menni, szóval maradt ez a megoldás:D

A citromleveset pedig az ismerőseimtől hallottam, és utánanéztem, valakinek működött, valakinek nem:)

2014. okt. 2. 20:35
 9/15 A kérdező kommentje:

Még annyi lenne a kérdésem, hogy amikor csúszdákon csúszok le, vagy ugrálok, akkor nem kényelmetlen érzés?

Vagy szinte meg sem érzem? :/

Elnézést a sok kérdésért, de egy kicsit azért félek, nem akarok kihagyni egy ilyen jó bulit:(

2014. okt. 2. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugrálást nem javaslom, legalábbis én ugráltam tamponnal, olyan nyomás érzés, nem a legkellemesebb.
2014. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!