Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal mennyire lenne jó?...

Dorina90 kérdése:

Tamponnal mennyire lenne jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap AquaWorld-be mennénk az osztállyal, és csak én lehetek az, akinek előző nap jött meg.

Már nem mondhatom vissza (be lett fizetve, stb.), úgyhogy valami megoldás kellene.

Ha tampont raknék be, akkor használna? Vagy mondjuk ott a vízben lenne belőle baj? Az igazság az, hogy sosem használtam még tampont a hétköznapokban se, nemhogy vízben...

Hallottam még azt is, hogy citromlével el lehet tolni, de ez úgy néz ki, hogy már nem alkalmas, mivel már meg is jött, és nem előtte egy nappal kéne. (vagy mégis? tudna segíteni, legalább egy picit?)

Remélem érthetően fogalmaztam, a válaszokat előre is köszönöm szépen!

15/L



2014. okt. 2. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az ob normál is jó lesz, nincs akkora méretbeli különbség a kettő között. Viszont szerintem most kezdj el gyakorolni, mert elsőre nem szokott menni. Ha jól teszed fel a tampont, akkor már annyira mélyen van, hogy ott nincsenek idegvégződések a hüvelyben, tehát egyáltalán nem érezhető, ugrálás, csúszkálás közben sem. Amikor felteszed, kb. az egész ujjadnak bent kell lennie és az is fontos, hogy jó irányba told, mert az szokott még egy ilyen nyomásérzést kelteni, ha rossz irányban tolod be és neki ütközik a hüvely falának.
2014. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A citromlevezés nem hülyeség. Én rgyszer egy erős vérzésnél (értsd: ömlött belőlem) megettem egy citromot, és pár órára normalizálódott a helyzet.
2014. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha minivel próbálod, és gyakran ellenőrzöd, akkor nem lesz baj. A normállal még ne próbálkozz szerintem. Akkor próbáltam ki először a tampont, amikor már éltem nemi életet, minit tettem fel és nekem az is kellemetlen volt, normált nem is tudok használni. Mondjuk ez csak én vagyok, nem feltétlen, hogy te is így járnál!

Amúgy ha már jól megszívta magát a tampon, azt érezni is fogod, mert míg amikor "frissen" beteszed, akkor kicsit érzed magadban, de amikor megszívja magát akkor már nem érzed.


A citromlé nekem szintén hatott, tudtam, hogy meg kell jönnie, előtte 3 nappal, napi 2 felespohárral ittam citromlevet és 1 hetet csúszott.

2014. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!^^

Remélem minden rendben lesz:DDd

2014. okt. 2. 21:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Milyen volt? :) Minden rendben volt? :)
2014. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!