Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatlan 20 éves vagyok,...

Tapasztalatlan 20 éves vagyok, segítségetek kérném a tüneteim alapján mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Májusban volt egy cisztám, nem nagy csak 43 mm-es az azt követő menstruációmmal távozott. Akkor is alhasi panaszaim voltak, de többnyire a bal petefészkemnél, sűrű vizelési inger nyomásra érzékeny. Most viszont a méhemre jön rá a fájdalom, olyan mindjárt megjön érzésem van, pedig most menstruáltam 1 hete 4 napig (azon meg is lepődtem, hisz 6-7 napig szoktam). Már a menstruációm előtt is volt állandós vizelési ingerem, gondoltam biztos sikerült teherbe esnem azért de megjött így kilőve. Viszont most együttlét alatt fáj a hasam, ha előjátékozunk és felnyúl mintha érezném egész hüvelyem, kaparná valamit nyomna fura érzés, viszont ez síkosítóval illetve miután már teljesen felizgultam elillan akkor minden rendben. A sex alatti enyhe hasfájdalmat mi okozhatja? Félek, hogy méhszájsebem van esetleg, belegondolni se merek megvagyok rémülve és nem merek orvoshoz fordulni. Szóval jelenlegi tüneteim, hogy egybe legyenek és tudjatok esetleg tanácsot, tippet adni:

-együttlétalatti enyhe alhasi fájdalom

-néha hüvelyszárazság miatt fájdalmas hüvely

-állandó vizelési inger


Ezek mellé társulnak külön: fejfájás, étvágytalanság vagy nagy étvágy, furcsa érzések mintha rosszul lennék de mégsem, 10-12 óra alvás kényszer még napközben is és utána is fáradt vagyok.


Kérlek normális válaszokat, ne leszólásokat, megvagyok ijedve :(



2014. okt. 3. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

az a normális, ha dokihoz mész, minél előbb - ezek a tünetek amúgy gyulladásra utalnak


partnered is menjen el egy std centrumba kivizsgáláara!

2014. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!! Rendben legyőzöm a félelmem akkor.. remélem a nőgyógyász külön urológushoz nem akar elküldeni, esetleges húgyúti gyulladás esetén. Ha olyasmi problémám van Ő is ír fel rá gyógyszert nem küld tovább ugye? :)
2014. okt. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!