Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy hasznaljak a tamponT?...

Hogy hasznaljak a tamponT? Elegge tapasztalatlan vagyok . Es mennyi ido mulva kell cserelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Tájékoztatóban minden le van írva!
2011. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hat, huzd szet a puncidat egy picit a kezeddel, hogy konnyebb legyen felhelyezni. Aztan helyezd fel egy hatarozott mozdulattal, de ne fuggolegesen told fel, hanem egy kicsit ferden, " hatrafele". De ugyis erezni fogod mert ha nem sikerul felhelyezni akkor picit valtoztatni kell az iranyon. A tampon akkor van jo helyen ha nem is erzed!! En eloszor bena voltam es nem jol helyeztem fel, nem csusztattam eleg melyre es ereztem, hogy nyom. Mivel en mindig csak a legkisebbet (minit) hasznalom ezert altalaban eros mensi eseten 2-3 orankent cserelem.
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
A második válaszoló nagyon jól leírta.
2011. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy a felhelyezes elott es utan alaposan kezet kell mosni! De erre reelhetoleg nem kell felhivni a figyelmet :)
2011. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És az is kimaradt, hogy a felhelyezés előtt a madzagot erősen meg kell húzni, mert ha elszakad akkor hibás.
2011. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2011. aug. 26. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
4-8 óránként kell cseréni mondjuk a vérzésed erősségétől függ,gugolj le engedd el magad és óvatosan nyomd fel kicsit ferdén a hüvelyedbe addig hogy ne érezd és a madzag kilógjon,és ok lesz meglehet tanulni
2011. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na sikerült?
2011. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!