Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok viezes vilagosbarnas...

Sok viezes vilagosbarnas huvelyvaladek mint amilyen mdnzesz kezdetekor is van normalis a ciklus kozepen?

Figyelt kérdés

Kimentem a mosdoba most este es arra lettem figyelmes h megint nagyon sok a huvelyvaladekom,megtoroltem egy wcpapirral es megint ilyen halvanybarnas volt..pont mint nehany nappal korabban..most vagyok a ciklusom 20.napjan( a naptatam szerint ma van "kinyilva a virag"rajzocska van)ez lehet peteeres kovetkezteben fellepo pecseteles? Korabban volt ilyenem de aztan kb fel evre el is mult..annyira megijedtem most kb olyan erzetet keltett az egesz mintha meg akarna jonni de semmi alhasi fajdalmam nincs..semmi..ha valami sulyosabb allna a hatterben ereznek fajdalmakat is ugye? El akarok menni dokihoz de most nem birok elaludni este annyira megijedtem..

(Fogamzasgatlot nem szedek,ovszert hasznunk a baratommal,nyaron volt szuksegem egy esemeny utanira..rem mindent osszeirtam)

Valaki volt mar hasonlo cipoben? Koszi a valaszokat elore is!


2014. okt. 4. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez az ,amit orvosnak kell ,hogy megállapítson ... Menj el már hétfőn ne halogasd . Igen én én is halottam ,hogy van akinél előfordul vérezgetés peteérés táján ,de én inkább ki akarnám zárni a betegség okozta véres folyás lehetőségét .Sajnos a betegség sem jár mindig fájdalommal ,vagy ha igen ..az már baj .
2014. okt. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáfűznék ,hogy egy estleges terhesség létrejöttekor is előfordulhat véresebb folyás . A lényeg ,hogy ne magadat stresszeld ,és ne itt kérdezz ,mert azzal nem leszel előrébb ! Majd írd le mi volt .
2014. okt. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!