Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete volt laparoszkópos...

1 hete volt laparoszkópos műtétem, III. stádiumú endometriosist távolítottak el. A műtét után felborul-e a havi ciklus? Mivel megbolygattak mindent, azóta is kisebb-nagyobb megszakításokkal vérzek, így nem tudom, mi számít most havi vérzésnek.

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem konkrét válasz, a makrobiotikaról, arwen tornáról hallottál már? Nekem nincs endometriozisom, de ismerek kb. 20 nőt, aki ezzel gyógyult ki belőle, mivel én is ezen az étrenden élek más okokból. Nézz utána a neten, ha érdekel, tanácsadók és gyógyultak pl.: Forró Csilla, Németh Tünde (ő a tornával foglalkozik, ha jól tudom), Mixtay Zsuzsanna.
2014. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és kérdésedre a válasz szerintem biztos, hogy felborult a ciklusod, es ez nem menzesz, nekem pl. minden (nem nőgyógy.) beavatkozástol is felborult hónapokra. Mondjuk nálam ez abban nyilvánult meg, hogy nem jött meg egyáltalán, szerintem ez nálad még attól van, hogy megbolygattak.
2014. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet?

Javult?

2014. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, azóta javult a dolog. Mivel gyógyszert kell szedjek folyamatosan, attól beállni látszik, de ez hosszas lesz, mert a hormontartalmú szerek nem hatnak olyan gyorsan.
2014. dec. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!