Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jóni-masszázs. Megcsalásnak...

Jóni-masszázs. Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Férjezett nő vagyok,de ki szeretném próbálni a jóni-masszázst.Képzett masszőrhöz mennék és CSAK masszazsról lenne szó.Előre köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 4. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
ez még nem számít annak. megcsalás az amikor mással lefekszel, vagy már mást szeretsz nem a férjed.
2014. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%

Tudtommal a Jóni az igazából ujjazás.

Kb olyan, mint azok a masszőrlányok, akik kiverik a palinak.

Ha szerinted ez belefér akkor hajrá!

Csak szólj a férjednek, h téged se zavarna, ha kiverné neki más!:)

2014. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha megbeszéled a férjeddel és ő belemegy akkor a dugás sem számít megcsalásnak!
2014. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen,az megcsalás!
2014. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Lány: ha csókolóztam egy másik fiuval, de nem feküdtem le vele az nem megcsalás ugye?

Fiu: ha én jobbkezes vagyok, de ballal pofánváglak, akkor meg sem ütöttelek ugye?

2014. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
A pontozóhuszárok dolgoznak ám..... hogy s z a r j o n g e c i t mind.
2014. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkozz a többiekkel, mert ez szubjektív. Nincs írásba foglalva, hogy annak számít vagy sem, ez csak rajtad és férjeden múlik, hogy milyen a kapcsolatotok.

Az a baj, hogy sokan nincsenek tisztában, hogy mi is ez.

Mint például az a felhasználó, aki azt írta, hogy ez olyan, mint amikor kiveri a pasinak a masszázs végén. Na az megcsalás. Gusztustalan, azok k.rvák és a masszázshoz sem érthetnek sokat. Ott tényleg az van, hogy kiveri és caá. A másik meg, hogy meztelen, míg a rendes masszőrök, fehér hosszú nadrág, fehér póló. De például ott van lingam masszázs, a jóni férfi megfelelője. Az tényleg masszázs és arról is szól, igaz, hogy a nemi szerven és környékén van a hangsúly, de még véletlenül sem az orgazmus a cél.

A nőknél is teljesen másról szól és nem az orgazmusról,nem az célja. Semmi köze az egésznek a szexualitáshoz, persze intim és a masszőr a hüvelybe is belenyúl. Nem lehet megcsalásnak tekinteni, mert a masszőröknek ez csak egy munka, ők nekik nincs benne semmi élvezet, csak a dolgát végzi, mint például az orvosok, több százan megfordulnak nála. Nekem még nem volt ilyenbe részem, de én intelligensen fogom fel, igazából csak az tud nyilatkozni és megérteni aki már átélt ilyet. Ez egy masszázs és véletlenül sem petting, mint sokan hiszik. De ennek ellenére persze lehet, meg csalás, ha nektek olyan a hozzáállásotok, mint például, ha neked bűntudatod lenne tőle vagy ha a férjednek ez rosszul esne és megharagudnak akkor igen. Vagy lehet, hogy neki sem lenne kifogása ellene, ha tud róla. Ezt már neked kell tudnod, te ismered. Szerintem az sokkal jobban megcsalás, ha titokban találkozgatsz, meg beszélsz mással, még ha nincs is semmi köztetek. De a legjobban, az, ha más iránt érzel valamit. Én meglátásom szerint elfogadott, hiába, ott nyúlnak hozzád, egy szakember végzi és tényleg csak arról van szó, amíg csak a kezével ér hozzád addig rendben van. Ennyi erőből a nőgyógyász is számíthatnak megcsalásnak, de nyilván ebben van egy kis túlzás. Ja meg akkor lenne esetleg megcsalás, ha masszőrrel esetleg magán emberrel is beszélnél, meg találkozgatnál. De az, hogy egyszer elmész és utána soha többé nem halsz róla. Mérlegeld át a dolgot és vedd figyelembe az itt kapott válaszokat és dönts ahogy jónak látod.

2014. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
persze elvileg masszázs..., de ha én valaki iránt elköteleződöm, akár házasság akár kolmoly kapcsolat formájában, akkor azt gondolom az intimitáshoz is hűnek kell lenni, és abba nem fér bele, hogy akárki valahova nyúlkál, vagy kiveri, bármi. Én ha szeretem, tisztelem a párom, biztos nem hagynám, hogy egy idegen akárki a hüvelyembe nyúljon... A nőgyógyász pedig ORVOS!!!!!!! És azért nyúlkál, hogy megelőzhető legyen a rák..., és egészséges gyereked szülessen.
2014. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

"Semmi köze az egésznek a szexualitáshoz, persze intim és a masszőr a hüvelybe is belenyúl. Nem lehet megcsalásnak tekinteni, mert a masszőröknek ez csak egy munka, ők nekik nincs benne semmi élvezet, csak a dolgát végzi,"


NORMÁLISAK vagytok????? A k..va is csak a dolgát végzi, semmi élvezetet nem talál a munkájában, ugye?--szerintetek.

2014. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%

de a kxrva, az bxszik, meg szxp

Igen belenyúl a masszőr a hüvelybe, de a vendég nem ér a masszőrhöz hozzá. Egy csókolózás számít megcsalásnak, az sokkal intimebb.

2014. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!