Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus masszázs megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs megcsalásnak számít? A masszőz csak a kezét használja! Semmi orál, stb nem jöhet számításba!

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Teljesen normális.
2011. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
erotikus masszást max csak a párod végezhetne rajtad vagy te rajta.én nem örülnék,ha a páromon valaki más erotikus masszázst végezne
2011. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erotikus masszázs....gondolkozz egy picit...erotkázni a pároddal kéne...biztos ő is tud masszírozni...és akkor a pénzt is megspórolod. :D
2011. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérd a párod! Vele sokkal jobb lehet. Felfrissítheted a kapcsolatot. Használjon ő is olajat, gyertyákat, hogy valami új legyen!
2011. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem akarnám, hogy más úgy érjen hozzám, pláne, hogy kielégítsen... A páromba vagyok szerelmes, engem nem izgat más, és undorodok a gondolattól, hogy más hozzám érjen úgy... Ha erotikus masszázsra vágyom, akkor megkérem őt...

Kérdező, Te megcsalásnak vennéd, ha a párod elmenne egy ilyen masszőrhöz, aki tetőtől talpig kényeztetné, és a csúcsra is juttatná? Egyébként pedig miért nem a pároddal beszéled meg?

20/L

2011. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm a haverjaitól ezt kapta legénybúcsún. Mármint nem a haverjai csinálták neki:D de ők szervezték a csajt. Hát, érdekes... Én ha ilyet megtudnék a páromról, szakítanék az biztos (akár legénybúcsún csinálta akár nem).

22/L

2011. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne tőlünk várj megerősítést:))) ha a barátnőd/barátod értékrendjébe ez megcsalásnak számít, akkor írhatja ide 120 ember, hogy nem, nem megcsalás, attól ő még annak fogja érezni.
2011. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen. megcsalás.
2012. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Embere, bocs csaja válogatja !
2012. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!