Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor abbahagyom a fogamzásgá...

Amikor abbahagyom a fogamzásgátlót, utána mi fog történni? Lehetek rosszul? Meddig marad ki a menszeszem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 5. 04:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni dolog, van, akinek utána rögtön megjön rendesen, van, akinek össze-vissza, és visszaáll lassan, van, akinek nem áll vissza, vagy hosszabb ideig meg sem jön. Ezt sajnos nem lehet előre megmondani, általánosságban persze nem szokott utána maradandó probléma lenni, különben nyilván nem szednék annyian. Ha a fogamzásgátlónak voltak hatásai nálad, pl. kevesebb vérzés, kisebb fájdalom, ilyesmik, akkor ezek vissza fognak jönni. Úgy igazán rosszul szinte biztosan nem leszel.
2014. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Igazából nekem maga a fogamzásgátlóval semmi bajom nem volt, csak az orvos úgy döntött, hogy most már nem írja fel nekem. És nem szeretnék még babát, semmi ilyenről szó sincs. Sajnos, ha valóban vissza áll, akkor sokat fogok szenvedni, és majd dől belőlem a vér......
2014. okt. 5. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál 1-2 ciklust, aztán ha megint ömlik belőled a vér, akkor lehet, hogy másik orvossal is kéne konzultálnod a dologról. Azért reméljük, hogy minden rendben lesz :)
2014. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted?
2014. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 év
2014. okt. 5. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!