Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek terhesség előtt visszer...

Akinek terhesség előtt visszeres volt a lába, lett valami nagyobb gondja terhesség alatt vagy útán?

Figyelt kérdés
Eddig 2-szer kaptam injekciós kezelést mindkét lábamba a visszereimre, de eddig mindig kiújúlt, és most babát tervezünk. Nem tudom, hogy lehet-e problémám belőle, ha csak szülés után műttetetm meg.

2014. okt. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit segít a válaszom, mert én Ausztriába járok terhesgondozásra. Szerintem műttesd meg minél hamarabb. Nekem is volt visszerem terhesség előtt, nem volt csúnya, csak 2 vékony vonal, meg nem is fájt. Valószínűleg az állómunka miatt, a 19. terhességi héten begyulladt, (persze hétvégén) ügyeleten megállapították, hogy trombózis gyanús vagyok, így most szülésig minden nap vérhigító injekciókat kell beadnom. Most vagyok 39. hetes, szóval túlélhető, csak kellemetlen :) És azért nem mindegy, hogy a terhességed alatt kell-e még emiatt is aggódnod, vagy nem.
2014. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Azóta hogy vagy?

Voltam dokinál, én sem Magyarorsazágon vagyok, hanem Németországban. Ultrahangon megnézte az ereket,szerinte nem vagyok trombózisra hajlamos, és ki kell várni,hogy mi lesz terhesség után,és azt kell kezelni.

2014. nov. 11. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a dokid ezt mondta, akkor talán így is lesz :) Én előtte nem voltam dokinál, mert nem volt semmilyen panaszom. Azóta múlt héten megszületett a kisfiam, most megint semmi tünet (persze iszonyat csúnya maradt), viszont azt mondta a doki, hogy mindenképp műteni kell, mert később még lehet gond vele.
2014. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!