Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy nagyobb méretű petefés...

Van egy nagyobb méretű petefészekcisztám jobb oldalt. Elég sokat fáj. Voltam vele orvosnál. Fog. Gátlón vagyok, adoki nem akar műteni, mert hátrányos lenne gyerek szempontból később. Mit tegyek hogy ne fájjon annyit?

Figyelt kérdés

#fájdalom #ciszta #Peteftszek ciszta
2014. okt. 6. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Szerintem sürgősen keress fel egy másik orvost. A cisztát ki kell műteni, mert különben az életben maradásodra lesz hátrányos hatással. Egyébként egyik ismerősömnek pont a fogamzás gátló okozta a petefészek cisztáját és odáig fajult, hogy az egyik petefészkét teljesen ki is kellett venni.
2014. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen komoly. Nagyon sokat fáj, mondjuk változó hogy mennyire meg mikor. Jézusom most komolyan a fogibogyótól rosszabb lehet? Január óta nől az enyém.
2014. okt. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!