Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3-as tsh-val teherbe eshetek?

3-as tsh-val teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 20:37
 1/8 Titkos Arisztid ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Már kezdtem aggódni, mert mindenhol azt olvasni hogy csak 1-2 közötti értékkel.
2014. okt. 6. 21:11
 3/8 anonim válasza:
Teherbeeséshez 2 alatt kell tartani a TSH-t. Fölötte lehet, hogy nem fogsz tudni teherbe esni, ha mégis, nagyobb eséllyel vetélsz el, vagy károsodik a baba idegrendszere.
2014. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma jött meg a friss vérvétel eredményem. 5 lett az érték. Gondolom ezzel esélyem sincs :-( ?
2014. okt. 7. 15:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem 5 hanem 4! Elnézést.
2014. okt. 7. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4-es TSH fiatal nőnél autoimmun folyamatot sejtet. További vizsgálat szükséges. Anti-tpo, anti-thyreoglobulin, t3, t4.

Ha valamelyik autoimmun panel pozitív, akkor hormonpótlás kell. Terhességhez 2 alatti TSH kell. Ez a cél a gyógyszerbeállításnál. Keress fel endokrinológust, addig ne vágjatok bele a babpojektbe.

Könnyen vetélés lehet a vége.

2014. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

3,5 tsh-val kétszer is teherbe estem. A fiam 2,5 éves, a lányom 1 éves!

Ha a többi adat, LH, FSH, Prolaktin, meg egyéb hormonok teljesen normális értéket mutatnak, akkor ezzel nem szabad foglalkozni.

Ne olvass fórumokat!

Pláne ne hallgass olyan nőkre, akik 10-14 éve nem tudnak teherbe esni és mindent mindenkit meddőnek titulálnak magukon kívül...

Nekem lehetett volna még gyerekőc, 3 full érett petesejtet és 12 mm nyálkahártyát mértek de mi már nem szerettünk volna többet.

Ne hallgass SENKIRE!

Az én nőgyógyászom- nem nála szültem, mert ő vidéki kórházban volt főorvos, de nőgyógyász és endokrino főorvos volt.

2015. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem kérdező, hogy azóta sikerült teherbe esned? Kezelték a TSH-dat?
2015. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!