Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy csomó a bal mellbimbóm...

Van egy csomó a bal mellbimbómban, szerintetek az alábbiakkal összefüggésben áll?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a bal mellbimbómon kidudorodik egy csomó (a mellbimbóudvaron), kemény, és azt olvastam, hogy a mellrák esetében a csomót nem lehet elmozdítani, szóval én úgy érzem, hogy el tudom mozdítani, mondjuk néhány mm-re vagy cm-re, de nem igazán merem fogdosni meg ilyenek. Kb 1 cm átmérőjű. Már hetekkel ezelőtt észrevettem, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, most viszont már nagyon aggódok, semmire nem tudok koncentrálni, nagyon félek. Kb 2 héttel ezelőtt vettem észre, mert láttam, hogy kidudorodik, de nem mertem hozzányúlni vagy ilyesmi. Ha hozzáérek nem fáj, de kicsivel utána, mikor abbahagyom, kicsit szúró érzés, nagyon kicsit és egyáltalán nem zavaróan, de lehet hogy a stressz miatt. Sok mindent olvastam, például hogy a hormonok miatt és mert nő a mellem. Kb 2 hete múlt el a menstruciom, de elég rendszertelen, van hogy kettő között 35 nap telik el, máskor meg 23. 13 és fél éves voltam mikor megjött. Az osztalyunkban nekem jött meg utoljára, úgy, hogy már mindenkinek megjött előtte minimum 8 hónappal. Nagyon kicsi a mellem, de tényleg nagyon kicsi, alig van. A két lánytestvéremnek, mindkettőjüknek sokkal nagyobb (nem nagy, de azért az enyémnél sokkal nagyobb), pedig az egyikőjük fiatalabb egy évvel. Szóval elég későn érő típus vagyok, amúgy is nagyon vékony vagyok, pedig rengeteget eszek. Néhány hónapja striák jelentek meg a mellemen, ami szintén arra utalhat, hogy növésben van a mellem. Szerintetek mi ez a csomó, és tényleg csak nő a mellem és/vagy hormonok? Előre is köszönöm a segítséget! 16/L
2014. okt. 7. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el nögyogyaszhoz-jobb felni....
2014. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De ebben a korban nem szokott még lenni rák -

Valai más lehet

2014. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!