Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 db fehér hólyag van a...

3 db fehér hólyag van a hüvelyemnél. Elég kellemetlen érzést okoznak. Hétfőn tudok csak elmenni nőgyógyászhoz. Addig is mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utána olvastam interneten, herpes genitalis-t találtam ami hasonlít rá, de nem teljesen, sőt...

Volt valakinek hasonló betegsége?


2010. jan. 22. 23:03
 1/4 anonim válasza:

Szija!

nekem is volt egy feher holyag olyan volt mint egy kis pattanas...eleinte azt is hittem,hogy az nem foglalkoztam vele,de nem nyomtam ki meg semmi iene...aztan nem mult el kezdet kicsit idegesiteni es elmentem dokihoz,es kiderult,hogy az utobbi idoben felborult az immurendszerem meg idegeskedtem nagyon sokat stb es kijott rajta herpesz...kaptam ra kremet meg tablettat szajon at kellet bevenni es most mar semmi bajom nincsen...

2010. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszod, sikerült ma elmennem nőgyogyászomhoz és igen herpeszem lett. mostanában sokat stresszeltem nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy szerettem volna. sajnos ez lett az eredménye..Elég kellemetlen érzés, remélem minél előbb elmúlnak, én is kaptam tablettát illetve krémet. Neked mennyi idő után múlt el?
2010. jan. 23. 21:32
 3/4 anonim válasza:
nekem kb 2 het utan mult el...de ez visszajohet ez a herpeszes dolog ezzel ez a baj nem tudom mondta e neked az orvos?
2010. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze mondta. már nekem is kezd elég szépen gyógyulni :)
2010. febr. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!