Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A számban egy nagyobb fehér...

A számban egy nagyobb fehér hólyag van és több kicsi piros kiütésszerű dolog mitől lehet ez? A nyelvemen nincs.

Figyelt kérdés
Lehet hogy azért van, mert suliban kajálok és nem mosság el rendesen a tányérokat (az evőszköztől nem lehet mert azt mindig eltörölgetem szalvétával), vagy pedig néha szoktam cigizni de attól lehet ilyen? (nem gyakran csak néha suli után 1 szál) de azt is mindig letüdőzöm. Mitől lehet ez és mivel tudnám elmúlasztani?
2011. jan. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fáj vagy csak kicsit, szerintem afta. Majd elmúlik. Valami alkohol tartalmú cuccal talán lehetne ecsetelni.
2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol van ez? Ínyeden? Mert akkor fogbetegség is lehet, még ha nem esetleg fáj, akkor is.

Esetleg fogdokihoz beugorhatsz ellenőriztetni, az sosem árt és lehet tudja a baj okát is!!

2011. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A számon belül a fogaktól távolabb van habár hozzáér a fogamhoz. Ma elkezdett fájni az alsó fogínyem is ha eszek. Mi lehet ez? Fogorvoshoz mennyek vele vagy igyak rá vmit (alkoholosat XD ).
2011. jan. 22. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Meleg, sós vízzel öblítsd ki naponta többször a szádat.

Egy pohár víz, egy evőkanál só.

2011. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kevés pálinkával öblögetek. :D

Sokkal jobban használ mint a sós víz de köszi az ötleteket :D

2011. jan. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!