Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Valaki : kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sokszor érzek fájdalmat szex közben,és mindig ugyanazokban a testhelyzetekben. Azt érzem,hogy nem is a hüvely,hanem "belül" fáj valami.

A szüzességemet csak pár hónapja vesztettem el, de szerintem ez nem azért van.

Ez ugye nem méhnyakrák vagy ilyesmi?

Dokihoz hónapok múlva jutok csak el.


2014. okt. 8. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy csak hónapok múlva? Ez egy igen fontos dolog, pl. ha van valami sürgős nőgyógyászati bajod, akkor is hónapokig várni fogsz? Lehet rengeteg oka amúgy, még az is, hogy nagyobb méretű a párod, mint ami passzolna hozzád, de persze sokféle betegség is okozhat ilyesmit.
2014. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs 15 ezer forintja édesapámnak magánrendelésre, a sima kórházi rendelés pedig igen,hónapok múlva kerül csak rám a sor.

:(

2014. okt. 8. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakrendelőbe menj, nálunk kb. 2 nap a várakozási idő, én is Magyarországon lakok.
2014. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a rák (állítólag) nem szokott fájni

Úgyhogy az nem valószínű -

2014. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet még esetl. méhszájseb
2014. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!