Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Forduljak...

Mi lehet a bajom? Forduljak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Körulbelul már két hónapja nem menstruáltam, nemi életet nem élek. Ezelőtt sem pontos időközönként menstruáltam, azonban most elkezdtem érezni a hüvelyemben (?) egy égető fájdalmat és valami sötét vörös, alvadt vérhez hasonlítható váladék hagyja el a testem. Mi lehet ez?
2014. szept. 29. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt senki se fogja tudni megmondani neked. A legjobb az lenne, ha nőgyógyászhoz fordulnál. Tudom, hogy kellemetlen, de bármi oka lehet. Ciszta, vagy akármilyen más fertőzés. És, habár nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha még gyerekvállalás előtt, akkor gondolj arra, hogy egy vizsgálat nem lehet annyira rossz, hogy ne tudd kibírni inkább, minthogy meddő legyél. Ha pedig már van gyereked, akkor gondolj arra, hogy nem hagyhatod magára a világban. Mert isten ne adja, de bármi komoly baj is lehet. Az egészség a legfontosabb. Ne késlekedj, holnap menj el!!!
2014. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2014. szept. 29. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én elmennék egy nőgyógyászati vizsgálatra, mert a fele sem tréfa, hogy 18 évesen rendszertelen a mensid és furán vérzel és fájdalmaid vannak. Komoly gond is lehet, ne halogasd!
2014. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet gyulladás is és kéne rá valami gyógyszer

Úgyhogy tényleg menj el orvoshoz (nőgyógyászatra)

2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom vesznek kenetet (a hüvelyből)
2014. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavarod lehet. Menj dokihoz, fog vérvételre küldeni.
2014. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!