Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruáciom. Mitől...

Késik a menstruáciom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Meg nem állt be de nyáron már egész normális volt és most meg már másfél honapja késik.. terhesség kizárva. Viszont nem tudom mitől lehet. Előre is köszönöm a válaszokat:)

2014. okt. 8. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ: még nem állt be.
2014. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek még nem állt be :) Valószínűleg a suli stressz stb még rá is tesz egy lapáttal.
2014. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Iszonyat fiatal vagy, nem csoda, ha nem állt be. Ha 2-3 év múlva se, akkor pajzsmirigy. Az egész biztos.
2014. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 év múlva sem áll be, akkor biztos pajzsmirigy?

Hülye vagy?

2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most megijedtem a pajzsmirigy miatt://
2014. okt. 8. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne ijedezz, baromság.

Ha 17-18 éves korodban sem áll be megbízhatóan, akkor érdemes utánajárni, hogy mi okozza. Majd a doki megmondja. Nem itt a GYK-n a sok okos.

(Ha Neked 30-35 naponta fog megjönni, az is normális. Nem kell a 28 napos ciklusokra várni!)

2014. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). És egyébként nagyon nem szeretnék orvoshoz menni..
2014. okt. 8. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond még, majd ha 17 éves korodban sem rendszeres, akkor érdemes elmenni dokihoz.
2014. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2014. okt. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!