Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószinüleg PMS-em van, mit...

Valószinüleg PMS-em van, mit tehetek hogy a tüneteim enyhüljenek?

Figyelt kérdés

Kb.1 éve vettem észre ezeket az igencsak szélsőséges tüneteket,ami a legaggasztóbb az az hogy szinte mindig a menstruációm előtt egy héttel kezdődik kb,de volt már olyan hogy hamarabb is tapasztaltam tüneteket,ilyenek például:például a sexet csak ritkán kivánom,sírás,idegesség,illetve nagyon hamar robbanok valahogy olyan hogy most senki ne szoljon semmi rosszat mert azt leteremtem.

Olykor ezeket nem tudom koordinálni és már voltak ebből vitáim is.

De az a fura hogy ahogy megjön a menstruációm ezek hipp-hopp elmúlnak és utána sokáig tünödöm hogy Úristen ez nem is én vagyok hogy ilyet meg olyat mondtam valakire....

Habár nem vagyok egy csendes teremtés,de néha meglepödöm.

Mit tehetnék?

Most elkezdtem szedni a Premens tablettát,ez segithet valamit?

Azt kérném annak aki válaszol hogy az antidepresszánsokat ne irjátok mert ehhez semmiképp nem akarok fordulni.

Szerencsére a férjem mellettem áll és azért jelzi hogy nem gyogyoztam be ö is észrevette hogy a tüneteim MINDIG ilyenkor keseritik meg az életem/életünket!

Kérem akinek van egy pár másodperce adjon tippeket!!!



2014. okt. 9. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen! Ez PMS- nek tűnik. Nekem is van, nálam inkább a hangulati ingadozás, sírás, lehangoltság, ingerlékenység a fő tünet, meg persze az iszonyatos hasgörcs ilyenkor, ezek a hormonális változás miatt jönnek elő. Szedjél ilyenkor magne b6-ot, az nagyon jó feszültség csökkentő szer! Mellé mehet a vas és nagy dózisú c-vitamin. Ja meg a kalcium is! Sajnos ezeket a napokat át kell vészelni valahogy nemcsak nekünk, szegény párunknak is!
2014. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!