Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények a görbémről?

Vélemények a görbémről?

Figyelt kérdés
A mensim még nem jött meg, de így állok ebben a hónapba. A nagy magasra ugráskor lázas beteg voltam.

2014. okt. 9. 19:33
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2014. okt. 9. 19:34
 2/30 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? És egyáltalán minek méregeted?
2014. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk. Fogamzásgátló után vagyok 6 hónappal, és 40-42 napos ciklusokkal. Kíváncsi vagyok lehetett-e peteérésem.
2014. okt. 9. 19:40
 4/30 anonim ***** válasza:
Hát, "a mensim még nem jött meg" mondatnál, azt hittem, hogy 12 éves vagy :) Szerintem a peteerest ebből nem tudjuk megmondani, viszont az orvosod talán igen.
2014. okt. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37,2 után még feljebb ment a hőd napközben....a görbédből nem úgy tűnik hogy több napig tartó láz lehetett hiszen akkor az alaphő is megugrana....29 cn on látok valami ugrást szerintem ha volt ovu ott lehetett....de ha beteg voltál sajna a hőgörbe fals is lehet....utolsónak üzenem olvass mielőtt ítélkezel....mert inkább neked kéne tanulni és nem a kérdezőnek
2014. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
a mondatom első fele kérdés akart lenni....bocsi csak már siettem...
2014. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló furcsa dolgokat produkál a hormonokban mivel ösztrogént adtál magadnak fogamzásgátló formájában így elképzelhető hogy még nem állt be az ösztrogén progeszteron egyensúly.....
2014. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
5 Már bocs, én hol ítélkeztem? Smiley jelet ismered? Csak leírtam, hogy azt hittem, hogy még nem is menstruál, ezért nem értettem, hogy miért méri a hőmérsékletet. Amúgy néhány barátnőmnek nagyon nehezen állapította meg a doki, hogy pontosan mikor ovulalnak, vagy egyáltalán van-e peteeres. Pedig csak téged kellett volna megkerdezniuk, te aztán megmondod simán, ott kicsit magasabb hő=ovulacio, még szerencse, hogy vannak ilyen okos emberek :)
2014. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Volt ovud, de nehéz megmondani; hogy mikor, talán a 22. nap körül.

Amúgy a ciklus.hu fórumán is van "görbeelemző" topik.

2014. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A 22 23 akart lenni.
2014. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!