Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények a görbémről?

Vélemények a görbémről?

Figyelt kérdés
A mensim még nem jött meg, de így állok ebben a hónapba. A nagy magasra ugráskor lázas beteg voltam.

2014. okt. 9. 19:33
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nincs peteérése vannak gyógyszerek amelyekkel rá lehet segíteni?
2014. okt. 10. 14:14
 12/30 anonim ***** válasza:
Persze, biztosan van rá gyógyszer, illetve mindenféle egyéb eljárás is, de szerintem ezt a dokiddal kellene megbeszélni, az is lehet, hogy még korai a dolog és kell még pár hónap a gyógyszer után, hogy normalizálódjon a helyzet.
2014. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
clostylbegyt de ezt uh követéssel lehet csak szedned a doki mikor úgy látja ad repesztőt is az kb. 10.000 Ft a closty kb. 800 Ft
2014. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
a még a mensim nem jött meg - című mondatot kedves válaszoló csak akkor lehetett félreérteni ha még a görbéjét sem nézted meg csak egyből írtál....mert ha megnézted volna a görbéjét nem írtál volna ilyen hülyeséget még viccelve sem.....
2014. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14 Ránéztem én arra a görbére, csak a hőmérsékletekre koncentráltam, lehet szakmai ártalom, mert főállású grafikonézegető vagyok. szóval azt gondoltam, milyen furcsa kislány, hogy mindennap megméri a hőmérsékletét, hogy mikor fog már megjönni neki. Ha itt gyk-zol, te is látod, hogy a kiscsajok, mennyit pörögnek, hogy mikor fog már megjönni és én is lehetek fáradt, nem hiszem, hogy ennyire gond ez.
2014. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
a clostyt azért lehet csak uh követés mellett szedni mert túlstimulációt okozhat ezért óvatosan kell szedni és csak is orvosi utasítás mellett......ha kérdésed van nyugodtan írj.....válaszolok nem okoskodó vagyok hanem próbálok normális választ adni neked...mert úgy látom azért a másik válaszoló csak az orvost tudja írni-amit persze jól tesz, hiszen az orvos tud majd segíteni.....de hogy volt e peteérésed azt bizony a hőmérőzés nagyon jól fogja mutatni csak mérd tovább...
2014. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16 Azt a mekkora agresszív nő lehetsz, egyébként igen, valóban nem ismerem a felsorolt szereket, tehát erről te többet tudsz, ez kétségtelen. De, hogy minek mászol rám folyton, azt fel nem foghatom.
2014. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
te nem vágod hogy a kérdezőnek válaszolók..?????
2014. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy agresszív vagyok....szerintem itt kettőnk közül te kötözködsz...honnan tudod, hogy miről mennyit tudok ???? Válaszolni arra szoktam amire tudok....ellenben veled....
2014. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Szerintem a 23. napon volt ovulációd, azóta szépen átlaghő fölött van a hőd.
2014. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!