Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap reggel kapjuk meg a...

Holnap reggel kapjuk meg a Méhnyakrák elleni védőoltást. De nemrég láttam egy cikket hogy 44 lány meghalt. Nagyon megijedtem. A védőnő szerint érdemes beadatni de ez a cikk most kamu?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 19:55
 1/9 anonim válasza:
33%
Ha meg is halt bárki is nem a védőoltástól. Ne ijedj meg, örülj, hogy van lehetőséged megkapni, mert komoly védelmet jelent majd a jövőben.
2014. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én másfél éve megkaptam...nem lesz semmi gáz!
2014. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem biztos, hogy kamu. De nem 100 lányból halt meg 44, hanem a fene tudja...

Ahogy van, aki belehal a bárányhimlő, meg a diftéria elleni védőoltásba.

Valaki meg a mogyorótól hal meg.

Mást meg az autó üt el.

2014. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu. De valóban nem 100-ból halt meg 44, hanem sokkal többől, tehát igen kis esélyed van rá. Egyéb mellékhatások lehetnek, ahogy vannak is (elég sok emberrel beszéltem már, akiknek konkrétan volt, csak ezt nem híresztelik), de meghalni nem fogsz.
2014. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol. A leggyakoribb mellékhatás, hogy az oltás helye begyullad, így fáj, kivörösödik, feldagad. Ezen kívül ritkán előfordulnak komolyabb mellékhatások, mint állandó fáradtságérzet, láz, fejfájás, stb... Ha ilyen jelentkezik nálad az első után, akkor egyrészt jelezd az orvosnak, aki beadta az oltást, másrészt meg mondd le az egész oltás sorozatot. Ha tudsz angolul itt van részletesen, hogy milyen mellékhatásai vannak az oltásnak: [link] azonnal elhalálozás nincs köztük. Van egy pár agyilag nyomorék, aki ilyesmiket terjeszt, nem kell elhinni nekik.
2014. okt. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Igazából, hogy mi lesz a következménye, az majd 20 év mólva derül ki...

Azért az biztos, ha 18 elött ketded a nemi életet, fogamzásgátlókkal akarod teletömni magad, partnereid váltogatod, akkor be kellene oltatni magad, mert a HPV 16 és 18 ellen védelmet nyújt.

2014. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kamu, de már mindegy...

Nem valószínű h bármi bajod lesz.

2014. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kamu,az a helyzet hogy minden oltásnak vannak kockázatai,és nem egyformán reagálunk,vannak olyan oltások amit kiskorban kapunk amik autizmust okozhatnak oké hogy csak 3-5%-étot írnak,de ha a te gyereked fog belekerülni az már nem mindegy.


Nem lesz szerintem semmi bajod!


Viszont nagyon nagy viták mennek hogy a magyarok túl vannak oltva és az immunrendszerük ezért gyengébb,és vannak olyan oltások nálunk még amit már más országokba betiltottak 75-80-as években.Magyar orvosok vitáztak ezügyben.


Pluszban hpv ellen oltást kapott pár éve egy srác és másnap lázas lett,nem tudott lábra állni,majd a lábára ráment az egész és a végén tolókocsis lett,majd az immunrendszere legyengült és az egyik lábát amputálni kellett az oltás után,a szüleid küzdenek az igazukért hogy oltás után lett ez az egész.De nem akarják elismerni.Egy is kis hazánkban zajlott.


De szerintem nem lesz semmi bajod.!!!!

Anyukáddal beszélgess el!!

2014. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Az oltások NEM OKOZNAK AUTIZMUST. Teljesen kizárt. Az immunrendszert sem gyengítik, ez megint csak ostoba tévhiedelem.
2014. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!