Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok erről? Ki...

Ti mit gondoltok erről? Ki hány évesen kapta meg a menzeszt? Mikor kezdett nőni a melletek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és még nem jött meg a menzeszem...a melleim sem nőnek....nagyon kicsik. Az osztályomban már mindenkinek nagy melle van...ezért én kellemetlenül érzem magam....a menstruáció tünetei megvannak ami az alhasi görcsöt, a folyást foglalja magába. Azt mondják a lányok hogy míg a melleim nem kezdenek növekedni addig nem jöhet meg. Szerintem ez fordítva van. A menstruáció után kezd nőni a mell...

2014. okt. 10. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,16-17 éves korodig kell megjönnie.Nekem 16 évesen jött meg.És utána nőtt még a mellem,előtte elég kicsi volt(most se nagy)
2014. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nem nőtt a mellem, amikor megjött, 12 évesen. De azóta se nőtt sokat a mellem, most is nagyon kicsik.

Ráérsz még. És örülj neki, hogy még nincs, sok bajjal tud ám járni. :) 20/L

2014. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom genetikailag nagyon sovány vagy. Az olyan lányok akik teljesen laposak és gyönyörű pálcika vékonyak 13-14 évesen is,általában később kapják meg a menstruációjukat,majd mikor elkezd nőni a melled (legkisebb normál kosaras méretre,azthiszem kb 70/A),picit gömbölyödik a feneked,akkor már meg fog jönni:)
2014. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolót cáfolva, 10,5 évesen megjött 171 cm vagyok és 54-55 kg, akkor pedig még a 45 kg-ra is nehéz volt felküzdenem magam. Rosszul fogalmaztak az osztálytársaid. Nem a mell növekedése hozza meg a menstruációt, ha a megnövekedett mell a jele a testi fejlődésnek, amelynek a velejárója a menstruáció esetünkben.
2014. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 évesen már megduzzadt a mellem és 11 évesen mensturáltam,a suliból 5-6. osztály elején jött meg a mensijük a csajok 90%ékának.
2014. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mell növekedése mensi előtt is már nőhet bőven,ez az egész attól függ hogy korán vagy későn érő valaki,a fehér folyás is van akinek mensi előtt már van,valakinek meg csak utána.


És elve nem mindenkinek lesz nagy melle,nem vagyunk egyformák,nem egyforma ütembe érünk,de 16 éves kor az a végső határ fiúknál és lányoknál amikorra ivarérettnek kell válni.

2014. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 10 éves koromban kezdett kidudorodni a mellbimbom, de nem nött hozza semmi még vagy 16 éves koromig. Az elsö havim 13 éves koromban jött meg. En mindig nagyon vékony voltam (késöbb is csak A kosaras lett a mellméretem) igy nalunk az osztalyban én a késön érök közé tartoztam. A többieknek mar 6.-ban megjött, nekem csak 7.-ben (de egyik oszt.tarsamnak meg csak 8.-ban). Es volt olyan baratnöm akinek mar 4.-ben nagyobb melle volt (pedig nem kövér lany, csinos) mint nekem most.

Ugyhogy ne aggodj, mindenki mas ütemben fejlödik, és nem vagy lekésve semmiröl. 27L

2014. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) De a fenekem és a derekam már kiformálódott...csak a mellem nagyon kicsi :( Jah és nem vagyok vékony 37-38 kg vagyok... :) és az osztályba a lányok szintén 90%ának már 6.ban megjött...
2014. okt. 14. 17:56
 9/11 anonim válasza:

nekem 1. a mellem kezdett nőni

aztán a megjelent a szőr hónalj/odalent 1/1 és fél éve fehérfolyás

és tegnap megjött...

12/L

2014. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11 évesen kezdett nőni, 75/B-s melltartót hordtam mikor eloszor megjott a menzeszem,14eves voltam.
2015. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!