Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép lányokat kérdezném: ha...

Szép lányokat kérdezném: ha ültök a buszon, és jön egy hasonló korú idegen fiú aki mellétek ül le (pedig elvétve máshol is lenne ülőhely), akkor mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az a kérdés lényege, hogy vajon tolakodónak érzitek-e, mikor egy potenciális párjelölt ül le mellétek ("Biztos azért ül ide hogy megbámuljon/nyomulhasson"), vagy inkább örültök hogy nem egy büdös ittas vénember ül mellétek, hanem egy szimpatikusabb.

Azért kérdezem, mert amikor úgy adódik, hogy tömegközlekedésen leülök egy lány mellé, feltűnt hogy zavarba jön, mintha nem tetszene neki a helyzet, pedig nem nézek ki rosszul és látszik, hogy rendes vagyok és még csak nem is azért ülök le oda, hogy megpróbáljam felszedni, hanem mert inkább mellé ülök, mintsem egy mosdatlan mellé.


2014. jan. 24. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
mivel ő is a buszon ül nem a kocsijában,ezért arra gondolok,hogy elromlott a kocsija,vagy egy csóró.
2014. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy csak még nem dolgozik, mivel középiskolás/egyetemista korú és nincsenek gazdag szülei akik alátegyenek egy kocsit. De nem erről szólt a kérdés.
2014. jan. 24. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
aki buszozik azt lesajnálják a szép lányok, ők is csak azért buszoznak mert a pasijuk épp nem ér rá furikázni őket :DDD
2014. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
ha van máshol hely, akkor nem szeretem ha mellém ülnek,de amúgy nem zavar és nem gondolok semmit. és tényleg jobb,ha nem valami büdös néni/bácsi ül le melléd.
2014. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is zavarba jönnék a helyébe szerintem...

alapból nem ülök le idegenek mellé, nem is értem:D

2014. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Missi_Key ***** válasza:
62%
hát engem fusztrál ha olyan ül le mellém aki vagy a) nő és szebb nálam vagy b) pasi és tetszik ...mert egyből közel ül, meg mert a buszra nem úgy szállok fel mint ahogy pl egy szórakozóhelyre mennék, és zavar hogy olyankor kerülök ilyen emberek közelébe, holott vén szatyrokra számítok, mikor épp nem vagyok toppon..
2014. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Abban az esetben ha egy rendes srác kinézetű egyén ülne le mellém,nem venném tolakodónak,bár biztosan zavarban lennék egy kicsit.Szeretek új embereket megismerni,ezért talán szóba is elegyednék az illetővel(persze csak ha ő kezdeményez:)
2014. jan. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vannak itt szép lányok? :O
2014. jan. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én inkább örülök neki, hogy nem valami szutyokmatyi huppant le mellém. Kettes ülésre tényleg csak akkor ülök le ha hosszabban utazok, vagy kiválasztok valaki szimpatikus egyént, akin látszik, hogy nem fogok elájulni a szagától.

Szóval mellém ülhetsz, nem zavar:D

2014. jan. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én olyankor úgy érzem, hogy az intim szférámba ültek-ami azért szerintem jogos-, de ha normális a srác, odalök egy "helló "-t, esetleg normálisan beszélgetünk, az nem gáz. de ha csak ül egy helyben, és a lábát bámulja/ vagy engem, azt nem szeretem, olyankor azon agyalok, mikor fog megkéselni… :D
2014. jan. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!