Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájásokra,...

Menstruációs fájásokra, görcsre valami gyors mód?

Figyelt kérdés

Annyira fáj, szúr, görcsöl... :( derekamra is ráment. Olyan gyenge vagyok, este gyakran felébredek ilyenkor és akámilyen álmos vagyok, a fájástól nehéz a visszaalvás :( ilyenkor reggel vagy este felébredve éhgyomorra Flector port iszok (tudom egészségtelen, de más nem jó)

Öletek?


2014. okt. 11. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, leggyorsabb, ha ma délelőtt bemész egy bioboltba és megkérdezed az eladónőt. Te is megnézheted egy gyógynövényeskönyvben (vagy a neten rákeresve a gyógynövény, mentstruációs görcsök kulcsszavakra) ,de akik ilyen helyen dolgoznak, általában fejből vágják mire mi való és egyből le is veszi neked a polcról.
2014. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meleg vízzel teli palackot tegyél a hasadra, fekvő helyzetben. Valamennyit lehet, hogy segít.
2014. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!