Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16/l vagyok és menstruációs...

16/l vagyok és menstruációs problémáim vannak (1 honapba 2szer is meg jön) de mitől?

Figyelt kérdés
Mit jelenthet ez ? görcsölgetek mindig! Voltam hüvelyi uh-n semmi elteröt nem talaltak ott bent. Koromhoz megfelelően vagyok fejlődve. Voltam pajzsmirigy uh-n is telljesen rendbe volt az is 1 éve tart ez kb nállam ja és 6éve menstruàlok akkor mi bajom lehet?

2014. okt. 9. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként van az a 2x?
2014. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jársz orvoshoz, akkor miért aggódsz ennyire?

A másik meg, hogy itt a GYK-n szerintem senki nem tud neked jobb tanácsot adni, mint egy orvos.

2014. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy orvos, nem orvos!
2014. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo koszonom szepen a megnyugtato es hiteles valaazodat sokat segitettel :))) -.-!! Elso hat peldaul 08.06.-an meg jon es 08.25. Megint megjon de ket mensi kozott gorcaolgetek de nagyon.. es azerta aggodom ennyire mert a nogyogyaszom el kuldott egy huvelyi uh-ra es ennyivel le tudta de ezel sokkal elorebb nem lettem.. sajnos a magan orvos pedig draga nagyon de mi csinaltattunk hormnon vizsgalatot.. es a nogyogyaszomnak meg mutatom amint be tudok hozza jutni de ezzel sen leszek.elorebb en egy gyogyszert akarok es azt szeretnem meg tudni hogy majd a kesobbiekben lehet e gyerekem hogy veletlen sincs e olyan bajom
2014. okt. 9. 14:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja es van higy 14 napig meg van * de altalaban 8-9
2014. okt. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!