Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy még mindig nem...

Normális, hogy még mindig nem menstruálok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok ,és még mindig nem menstruálokEz rémesen zavar.Már minden osztálytársamnak megjött,hogy lehetek ilyen szerencsétlen?És mit kell tennem ,hogy végre nekem is meglegyen.Már a sírás kerülget mikor hallom ,hogy a lányok beszélik,hogy kinek mikor és hogyan van.Elég volt.Eggyáltalán normális ez?
2014. okt. 12. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek a lanyok :)
2014. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg mindenkinek máskor indul be a menstruációja. 16 -17 éves korodig ne izgulj! Semmit ne tegyél, éld a boldog tinik életét! :-)
2014. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem vagy szerencsétlen, ezt nem Te döntöd el. tudom, hogy kínos, mert én is így voltam, de próbáld kerülni az erről szóló beszélgetéseket. akik ezért kinevetnek, mehetnek a ...ba. hidd el, pár év múlva azt kívánod, bárcsak még ne kéne... :D ha később se jön, beszéld meg anyukáddal (illetve persze most is megbeszélheted), és menjetek el nőgyógyászhoz.
2014. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ööö szerintem inkább örülnöd kéne annak, hogy még nem jött meg. Mi a jó abban, hogy vérzel, görcseid vannak havonta?
2014. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Normális, ezt ne zavarjon. Nekem viszonylag korán jött meg először, de az a fájdalom, amit minden hónapban megszenvedek borzalmas.

Addig örülj, míg nem jön meg :) különben 18 vagyok, nekem nem rendszeres. Van hogy kimarad. Na olyankor örülök, viszont az meg nem normális.

Ne érezd magad rosszul, amiért neked nem jött meg még. Van egy osztálytársam, 19 éves idén jött meg neki először. :)

2014. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 11 éves voltam, mikor először megjött. Hidd el, nem olyan jó móka, mint amilyennek beállítják páran...

Amúgy ez teljesen természetes, van, aki korán megkapja ezt az "áldást", mint én is, és van, aki még kicsit tovább élvezheti az életet nélküle. :)

2014. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de kíméljetek meg a szokásos "örülj ,hogy még nincs meg"mondatoktól
2014. okt. 12. 16:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Az addig oké, hogy várod az új élményt, de azért nem kell kiborulni, mert 15 évesen még nem jött meg. Teljesen normális egyébként. Nekem is viszonylag későn jött meg az első, hát én már hónapokkal előtte azt hazudtam a lányoknak, hogy megvolt már, innentől kezdve békén hagytak. Nem kell róla folyton beszélni és senkinek sem vagy köteles elmondani, hogy neked még nem jött meg, senki nem fogja ellenőrizni, hogy mi van a bugyidban.
2014. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de amúgy szerintem 40 ugyanilyen kérdés van, mi csak segíteni akartunk...
2014. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,ez teljesen normális,16-17 éves korig kell megjönnie.Későn érő típus vagy.Nekem 16 évesen jött meg,és egyáltalán nem zavart.Most már bármikor megjöhet neked is.
2014. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!