Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit nem szabad csinálnom...

Mit nem szabad csinálnom amikor megvan?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és tegnap jött meg először. Mit nem szabad csináljak?? Milyen időközönként kell cserélni? Általánosságban meddig tart?
2014. okt. 12. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
4-6 óránként kell cserélni. Mindent lehet csinálni közben. Majd te kitapasztalod, hogy meddig tart a tiéd.
2014. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fürdésnél egyáltalán ne ülj bele a kádba.

A cserélés 2 óránként higénikus!

Uszodába se menj,de ez gondolom egyértelmű!

Így nagy vonalakban ennyi!

Ha érdekel erről a véleményem akkor vegyél egy Always éjszakait,mert az hosszabb,és ha erős a vérzésed és akkor nem fogsz átázni...én ezt nappal is szoktam használni! :)

2014. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is always éjszakait használok az első 4 napban még nappal is:)

Sokkal jobb.

4-5 óránként tényleg célszerű cserélni, nyáron én 3 óránként szoktam az első napokban főleg, mert ugye a szagok:(

Meg használj intim mosakodót/törlőkendő legyen nálad, hogy meg tud magad törölni, ma már kapni illatos betéteket is.

Strandra ilyenkor nem menj, meg ne is fürödj a kádban, mert nagy a fertőzés veszély.

Sportolni ilyenkor jó, legalábbis nekem elmulasztja a görcsöket, egy kis futás/séta.


Olyan 6-7 napig tart, ebből az első 4 nap ami erős.


Ilyenkor jó a sötétebb farmer+hosszabb pulcsi, ha nagyon görcsölsz, kérj felmentést tesiből.


Még ami szerintem jó, hogy ilyenkor vastartalmú ételeket is egyél(máj, cékla, spenót)

2014. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget♡
2014. okt. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!