Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamenjek az endokrinológus...

Visszamenjek az endokrinológushoz?

Figyelt kérdés

Fokozott szőrösödéssel küzdök,elmentem nőgyógyászhoz,endokrinológushoz is.Kivizsgáltak,végül azt mondták,hogy hiperandrogénizmus,részben ováris,részben VALÓSZÍNŰLEG mellékvese eredetű.Fogamzásgátlót kaptam,azt mondta az orvos,hogy csak ez a megoldás van.2 éve szedem,most a 3.fajtát,de eléggé megterheli a szervezetem,folyamatos fertőzéseim,gombám van azóta,hangulatingadozás stb.Neten olvastam hogy van egy Cah nevű betegség,ami ugyanezen tünetekkel jár.Arra csak szteroidot kell szedni,és teljesen tünetmnetes lesz tőle az ember.Sajnos a fogamzásgátlót nem segített a szőrök csökkentésében,minimálisan kevesebb lett talán.


Tudom,hogy az orvosok nem szeretik az öndiagnózist felállító betegeket,de mi van ha nekem más betegségem van és rosszul kezelik?

21/L


2014. okt. 13. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló egy méreg és nem gyógyír semmire sem, otthagynám a francba az ilyen orvost. Ez amúgy PCOS-re is hajazó tünet. Nekem t3 rezisztenciám van,(a mellékvesém nem tudja jól átalakítani a t4-et t3-á) amit szerintem a fogamzásgátló okozott. Amikor abbahagytam még nem tudtam, hogy mi bajom, de állandó hüvelygombám és petefészek gyulladásom volt. Menj el jó endokrinológushoz!
2014. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!